Трансфер від вокзалу / аеропорту / по місту
У число додаткових послуг, які забезпечує U House, входить трансфер від вокзалу чи аеропорту міста Полтава прямо до нас в гості. З місця прибуття ми готові вас зустріти і супроводити прямо на об'єкт.
Cтандартні сніданки
У U House також можна замовити обіди і вечері, а також їжу, згідно ваших уподобань. Просто надайте нам заздалегідь свою схему харчування або повідомте яких продуктів уникаєте в своєму раціоні!

Комплекс услуг

Паркувальні місця для авто
Ваше особисте авто ви можете залишити на просторій парковці біля об'єкта. Парковка знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням, а також має можливість зарядки двох електрокарів.
Прибирання приміщень і території
У нас ви постійно перебуваєте в чистоті і комфорті. Персонал U House робить свою роботу для того, щоб ви відчували на собі нашу турботу і захотіли повернутися до нас ще багато разів. Для цього ми підтримуємо зразкову чистоту і порядок у всіх приміщеннях і на території.
Рішення побутових питань
Відволіктися від навколишнього світу і відпочити або зосередитися на роботі можна лише забувши про побутові дрібниці. Прання, прасування, хімчистка речей, здійснення покупок, доставка та інше - це турботи персоналу ZHouse.
Забезпечення безпеки
Об'єкт відповідає вимогам пожежної безпеки. У U House можна поставити на охорону весь об'єкт і окремо кожні апартаменти. Об'єкт під супроводом охоронної компанії. І при натисканні кнопки час реагування становить 5 хв. Об'єкт має закриту територію, яка знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням.

Контакти

Оптимальні маршрути:

Оптимальні маршрути:

Готово!

Дякую за звернення! Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Окей